Blato Korčula

Srednja škola Blato

Ploča na pročelju Srednje škole Blato
Cheap IWC Replica Watchesrolex replica watches perfect replica watches cheap prom dresses rolex fake watchesBackless Lace Wedding Dresses

SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI MATURANTIMA I NAJBOLJIM UČENICIMA

NAJBOLJI UČENICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2015/16.

1.razred gimnazije:

Julija Žanetić – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike

Adela Žuvela

Marta Bilić

Marina Sardelić

1.razred računalni tehničar:

Nikola Sokol

Marko Žanetić

2.razred gimnazije:

Marta Donjerković – 3. mjesto na županijskom natjecanju iz biologije

Patricija Dovijanić – 1. mjesto na županijskom natjecanju iz engleskog jezika

1. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike

2. mjesto na županijskom natjecanju iz fizike

3. mjesto na državnom natjecanju iz engleskog jezika

6.mjesto na državnom natjecanju iz matematike

Jelena Oreb

Ivana Šeparović

Maria Dona Žanetić

Mario Branko Žanetić

Vedran Mladinić – 2. mjesto na županijskom natjecanju iz latinskog jezika

3.razred gimnazije:

Frano Marinović

Ana Milat

Antonela Sardelić

Frank Vincentio Žanetić

Viki Pirović – 2. mjesto na županijskom natjecanju iz talijanskog jezika

3.razred komercijalist:

Martina Petković

4.razred gimnazije:

Metilda Sardelić

4.razred računalni tehničar:

Petar Surjan

Franko Žaknić

Mentori:

Dalija Gavranić- 2. mjesto na državnom natjecanju učeničkih zborova,

1.mjesto na festivalu dječjih klapa u Zadru (klapa Koraja)

Ivana Biško –     2. mjesto na županijskom natjecanju iz fizike

Valerija Biliš, Jakica Dragičević i Borka Petković–1.mjesto na županijskom natjecanju učeničkih zadruga

Petrana Dovijanić- 3. mjesto na državnom natjecanju iz engleskog jezika

1.mjesto na županijskom natjecanju iz engleskog jezika

2.mjesto na županijskom natjecanju iz latinskog jezika

Marijana Nadilo-   2. mjesto na županijskom natjecanju iz talijanskog jezika

Dubravka Cetinić- 3. mjesto na županijskom natjecanju iz biologije

Nenad Šeparović-  1. mjesto na županijsko natjecanju iz atletike

Davor Kondenar-   1.mjesto na županijskom natjecanju iz matematike

Marija Radić      –   1. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike

Nastavničko vijeće Škole je dodijelilo 2 priznanja, “Zlatnu peticu” za postignut odličan uspjeh u sve četiri/tri godine obrazovanja i to učenici 4.razreda gimnazije Metildi Sardelić i učeniku 4.razreda računalni tehničar Franku Žakniću.
Nastavničko vijeće Škole je donijelo odluku kojom se utvrđuje Franko Žaknić, učenik 4.razreda računalni tehničar, najboljim učenikom škole, koji je u četverogodišnjem obrazovanju ostvario najbolji uspjeh, te će temeljem toga i dobiti stipendiju Općine Blato.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Najava događanja

Trenutno nema najavljenih događanja

Korisni linkovi