Blato Korčula

Srednja škola Blato

Ploča na pročelju Srednje škole Blato
Cheap IWC Replica Watchesrolex replica watches perfect replica watches cheap prom dresses rolex fake watchesBackless Lace Wedding Dresses

Kutak za roditelje

Pravilnik koji su vezani za novu kurikularnu reformu:

Zakon o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu

Pravilnik o izmjeni Pravilnika o pomoćnicima u nastavi i stručnim komunikacijskim posrednicima

Pravilnik o izmjenama i dopuni Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnim i srednjim školama

Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o pedagoškoj dokumentaciji i evidenciji te javnim ispravama u školskim ustanovama

 

Brošura za roditelje:”Intervju s roditeljima-odgovori koje je dobro znati” – tema nove psihoaktivne droge na području Hrvatske:

Brošura za roditelje

opravdanje-izostanaka

Pravilnik o izletima i ekskurzijama

Pravilnik_o_kriterijima_za_izricanje_pedagoskih_mjera_NN_br_94_2015 (1)

Protokol o postupanju – nasilje

Raspored primanja roditelja:

1 gimnazije – razrednica Borka Petković – Petak 2.sat /od 8,50 do 9,35/

1 računalni tehničar – razrednica Jadranka Žuvela – Petak 4 sat /10,45 do 11,25/

1 obrtnici – razrednica Nela Žaknić – Ponedeljak 2.sat /8,50 do 9,35/

2 gimnazije – razrednica Marijana Nadilo – Petak 1.sat /od 8 do 8,45/ i svaki prvi ponedeljak u mjesecu u 16 h

2 računalni tehničar – razrednica Valerija Biliš – Ponedeljak 3.sat /od 10 do 10,45/

2 obrtnici – razrednik Perica Bačić – Utorak 4.sat /od 10,45 do 11,30/

3 gimnazije – razrednica Dalija Gavranić – Srijeda 3.sat/9,40 do 10,25/

3 obrtnici – razrednica Maja Gavranić – Ponedeljak 3.sat/9,40 do 10,25/

3 računalni tehničar – razrednica Tončica Farac – Utorak 5.sat / od 11,40 do 12,15/ i svaki prvi ponedjeljak u mjesecu u 17 – 17,45 h

4 gimnazije – razrednica Petrana Dovijanić – Ponedeljak 2.sat /od 8,50 do 9,40/

4 računalni tehničar – razrednica Marijana Vlatko – Utorak 5 sat /11,40 do 12,15/

 

Raspored dodatne nastave – pripreme za maturu:

Matematika 4 G – Marija Radić – Svaki drugi utorak u mjesecu od 16,30 do 18,00 h.

Matematika 4 RT – Davor Kondenar – Srijeda 6.sat/12,15 – 13,00/.

Matematika 3 G – Davor Kondenar – Srijeda 7 sat/13,05 – 13,50/.

Hrvatski jezik 4 G – Tončica Farac – Svaki drugi petak u mjesecu od 16,30 do 18 h.

Engleski jezik 4 g/4 RT – Petrana Dovijanić – Svaki drugi petak u mjesecu od 16,30 do 18 h.

 

RASPORED RADA ŠKOLSKE KNJIŽNICE:

Ponedjeljak – od 8 do 11 h

Utorak –  od 11 do 14 h

Srijeda – od 8 do 11 h

Četvrtak – od 11 do 14 h

Petak – od 11 do 14 h

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najava događanja

Trenutno nema najavljenih događanja

Korisni linkovi