Blato Korčula

Srednja škola Blato

Ploča na pročelju Srednje škole Blato
Cheap IWC Replica Watchesrolex replica watches perfect replica watches cheap prom dresses rolex fake watchesBackless Lace Wedding Dresses

Nastavničko vijeće

Školska godina 2018-19.:

Sjednica 05.03.2019.

Sjednica NV-21 12.2018.

Sjednica NV-30 10.2018.

Sjednica NV-10.10.2018.

Sjednica NV-27.09.2018.

Sjednica NV-24.09.2018.

Sjednica NV-05.09.2018.

Školska godina 2017-18.:

Sjednica NV-31.08.2018

Sjednica NV-30.08.2018.

Sjednica NV-28.08.2018.

Sjednica NV-20.08.2018.

Sjednica NV-13.07.2018.

Sjednica NV-04.07.2018.

Sjednica NV-18.06. 2018.

Sjednica NV-15.06.2018.

Sjednica NV-23.05. 2018.

ODLUKA NASTAVNIČKO VIJEĆE-Škola za život

Sjednica NV-28.03. 2018.

Zapisnik sa sjednice 08.03.2018.

Zapisnik sa sjednice 9.02.2018.

Zapisnik sa sjednice 22.12.2017.

Zapisnik sa sjednice 22.11.2017.

Zapisnik sa sjednice 30.10.2017.

Zapisnik sa sjednice 04.10.2017.

Zapisnik sa sjednice-28. 09. 2017.

Zapisnik sa sjednice-12. 09. 2017.

Školska godina 2016-17.:

Zapisnik sa sjednice-29. 08. 2017.

11.05.2017 nastavničko vijeće-zapisnik

11.05.2017 radničko vijeće-zapisnik

Zapisnik sa sjednice radničkog vijeća 27.03.2017.

ZAPISNIK SA SJEDNICE NASTAVNIČKOG VIJEĆA ODRŽANE 22.ožujka 2017.

Zapisnik sa sjednice 21.12.2016.

Zapisnik sa sjednice 14.12.2016.

Zapisnik sa sjednicve 29.09.2016.

Zapisnik sa sjednice 19.09.2016.

Zapisnik sa sjednice 1.09.2016.

Školska godina 2015-16.:

Zapisnik sa sjednice 31.08.2016.

Zapisnik sa sjednice 12.7.2016.

Zapisnik sa sjednice 13.06.2016.

Zapisnik sa sjednice 3.lipnja 2016

Zapisnik sa sjednice 4.09.2015.

Zapisnik sa sjednice 25.08.2015.

Zapisnik sa sjednice 23.prosinca 2015.

Zapisnik sa sjednice 17.svibnja 2016.