Blato Korčula

Srednja škola Blato

Ploča na pročelju Srednje škole Blato
Cheap IWC Replica Watchesrolex replica watches perfect replica watches cheap prom dresses rolex fake watchesBackless Lace Wedding Dresses

Financijska izvješća

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA:

2019:

Izjava o fiskalnoj odgovornosti za 2019:

Prilog 1 B Izjava o fiskalnoj odgovornosti

Prilog 2.a UPITNIK O FISKALNOJ ODGOVORNOSTI ZA OBVEZNIKE UTVRDENE U REGISTRU PRORACUNSKIH I IZVANPROR

Prilog 3 Plan otklanjanja slabosti i nepravilnosti

Prilog 4 Izvjesce o otklonjenim slabostima i nepravilnostima utvrdenima prethodne godine

Proračun opći dio sš

Plan prihoda 2019

Plan rashoda 2019

PLAN NABAVE 2019.

2018:

Financijski izvještaj za 2018. godinu

FIN. IZVJEŠĆA 31.12.2018.-PRRAS

FIN. IZVJEŠĆA 31.12.2018.-BILANCA

FIN. IZVJEŠĆA 31.12.2018.-IZVJEŠTAJ O RASHODIMA

FIN. IZVJEŠĆA 31.12.2018.-IZVJEŠTAJ O PROMJENAMA VRIJEDNOSTI

FIN. IZVJEŠĆA 31.12.2018.-IZVJEŠTAJ O OBVEZAMA

Izjava o fiskalnoj odgovornosti 2018:

Prilog 1 B Izjava o fiskalnoj odgovornosti

Prilog 2A UPITNIK O FISKALNOJ ODGOVORNOSTI 2016.

Prilog 3 Plan otklanjanja slabosti i nepravilnosti

FINANCIJSKI PLAN 2018-OPĆI DIO

FINANCIJSKI PLAN 2018-PLAN PRIHODA

FINANCIJSKI PLAN 2018-PLAN RASHODA

2017:

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.-1

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.-2

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.-3

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.-4

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.-5

FINANCIJSKI PLAN ZA 2017. I PROJEKCIJA ZA 2017.-2019.-OPĆI DIO

FINANCIJSKI PLAN ZA 2017 I PROJEKCIJA ZA 2017.-2019.-PLAN PRIHODA

FINANCIJSKI PLAN ZA 2017 I PROJEKCIJA ZA 2017.-2019.-PLAN RASHODA

2016:

Financijsko izvješće škole za 2016.godinu – 1. stranica

Financijsko izvješće škole za 2016.godinu – 2.stranica

Financijski izvještaj škole za 2016.godinu – 3.stranica

Financijski izvještaj škole za 2016.godinu – 4.stranica-Bilanca

Financijski izvještaj škole za 2016.godinu – 5.stranica

FINACIJSKI PLAN ZA 2016. GODINU

FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ ŠKOLE ZA 2015. GODINU

Najava događanja

Trenutno nema najavljenih događanja

Korisni linkovi