Blato Korčula

SREDNJA ŠKOLA „IVO PADOVAN” BLATO

Ploča na pročelju Srednje škole Blato
Cheap IWC Replica Watchesrolex replica watches perfect replica watches cheap prom dresses rolex fake watchesBackless Lace Wedding Dresses

Financijska izvješća

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA

2022.:

Školski odbor Srednje škole Blato je na svojoj sjednici, održanoj 21.prosinca 2021. donio je odluku o prihvaćanju  financijskog plana Škole za 2022.godinu:

PLAN NABAVE -2022

Odluka-financijski plan 2022

OBRAZLOŽENJE PRIJEDLOGA FINANCIJSKOG PLANA ZA 2019. GODINU (2020., 2021.)

FIN. PLANOVI – PROJEKCIJE 2022.-2024.

2021:

Izjava o fiskalnoj odgovornosti:

Prilog 1b – Obrazac Izjave o fiskalnoj odgovornosti, koja se daje ako su uocene slabosti i nepravilnosti

Prilog 2a – Upitnik o fiskalnoj odgovornosti za obveznike utvrdene u registru proracunskih i izvanproracunskih korisnika

Prilog 3 – Plan otklanjanja slabosti i nepravilnosti

Prilog 4 – Izvjesce o otklonjenim slabostima i nepravilnostima utvrdenima prethodne godine

Školski odbor Srednje škole Blato donio je na svojoj sjednici, održanoj 7.veljače 2022. , odluku o donošenju financijskih izvještaja Škole za 2021. godinu:

BILJEŠKE 31.12.2021.

FIN.IZVJEŠĆA 31.12.2021. – Bilanca

FIN.IZVJEŠĆA 31.12.2021. – Izvještaj

FIN.IZVJEŠĆA 31.12.2021. – OBV

FIN.IZVJEŠĆA 31.12.2021. – PRRAS

FIN.IZVJEŠĆA 31.12.2021. – PVRIO

FIN.IZVJEŠĆA 31.12.2021. – RASF

Školski odbor Srednje škole Blato je na svojoj sjednici, održanoj 21.prosinca 2021. donio je odluku o prihvaćanju Izmjena i dopuna financijskog plana Škole za 2021.godinu:

Odluka-rebalans2021

OBRAZLOŽENJE REBALANSA 2021. ŠK.ODBOR 12-2021

OPĆI DIO

PRIHODI

RASHODI

Odluka o donaciji Petrinja

Školski odbor Srednje škole Blato je na svojoj sjednici, održanoj 17.prosinca 2020. donio je odluku o prihvaćanju financijskog plana Škole za 2021.godinu:

PLAN NABAVE-2021

OBRAZLOŽENJE PRIJEDLOGA FINANCIJSKOG PLANA ZA 2021. GODINU (2022., 2023.)

Financijski plan Web 2021-2023

OPĆI DIO

PRIHODI I PRIMICI

RASHODI I IZDACI

2020:

Izjava o fiskalnoj odgovornosti:

2. Prilog 1b – Obrazac Izjave o fiskalnoj odgovornosti, koja se daje ako su uocene slabosti i nepravilnosti19

3. prilog-2a-upitnik-o-fiskalnoj-odgovornosti-za-obveznike-utvrdene-u-registru-proracunskih-i-izvanproracunskih-korisnika-1

4. Prilog 3 – Plan otklanjanja slabosti i nepravilnosti

5. Prilog 4 – Izvjesce o otklonjenim slabostima i nepravilnostima utvrdenima prethodne godine

Školski odbor Srednje škole Blato, na svojoj 28.sjednici održanoj 29.siječnja 2021.godine, donio je odluku o prihvaćanju financijskog izvještaja Škole za 2020. godinu:

FIN. IZVJEŠĆA 31.12.2020.

BILJEŠKE 31.12.2020.

Školski odbor Srednje škole Blato je na svojoj 22.sjednici, održanoj 18.prosinca 2019. donio je odluku o prihvaćanju financijskog plana Škole za 2020.godinu:

PLAN-OPĆI DIO-2020

PRIHODI I PRIMICI-2020

RASHODI I IZDACI-2020

Plan nabave za 2020. godinu:

2019:

Izjava o fiskalnoj odgovornosti za 2019:

Prilog 1b – Obrazac Izjave o fiskalnoj odgovornosti, koja se daje ako su uocene slabosti i nepravilnosti19 (1)

Prilog 2a – Upitnik o fiskalnoj odgovornosti za obveznike utvrdene u registru proracunskih i izvanproracunskih korisnika (1) (1)

Prilog 3 – Plan otklanjanja slabosti i nepravilnosti19

Prilog 4 – Izvjesce o otklonjenim slabostima i nepravilnostima utvrdenima prethodne godine19 (1)

 

Školski odbor Srednje škole Blato je na svojoj 23.sjednici, održanoj 31.siječnja 2020. donio je odluku o pšrihvaćanju financijskog  izvješća Škole za 2019.godinu:

FIN.IZVJEŠĆA 01-12 2019.-BIL

FIN.IZVJEŠĆA 01-12 2019.-OBV

FIN.IZVJEŠĆA 01-12 2019.-PRRAS

FIN.IZVJEŠĆA 01-12 2019.-P-VRIO

FIN.IZVJEŠĆA 01-12 2019.-REFSTR

Proračun opći dio sš

Plan prihoda 2019

Plan rashoda 2019

PLAN NABAVE 2019.

2018:

Izjava o fiskalnoj odgovornosti za 2018:

Prilog 1 B Izjava o fiskalnoj odgovornosti

Prilog 2.a UPITNIK O FISKALNOJ ODGOVORNOSTI ZA OBVEZNIKE UTVRDENE U REGISTRU PRORACUNSKIH I IZVANPROR

Prilog 3 Plan otklanjanja slabosti i nepravilnosti

Prilog 4 Izvjesce o otklonjenim slabostima i nepravilnostima utvrdenima prethodne godine

 

Financijski izvještaj za 2018. godinu

FIN. IZVJEŠĆA 31.12.2018.-PRRAS

FIN. IZVJEŠĆA 31.12.2018.-BILANCA

FIN. IZVJEŠĆA 31.12.2018.-IZVJEŠTAJ O RASHODIMA

FIN. IZVJEŠĆA 31.12.2018.-IZVJEŠTAJ O PROMJENAMA VRIJEDNOSTI

FIN. IZVJEŠĆA 31.12.2018.-IZVJEŠTAJ O OBVEZAMA

FINANCIJSKI PLAN 2018-OPĆI DIO

FINANCIJSKI PLAN 2018-PLAN PRIHODA

FINANCIJSKI PLAN 2018-PLAN RASHODA

2017:

Izjava o fiskalnoj odgovornosti za 2017:

Prilog 1 B Izjava o fiskalnoj odgovornosti

Prilog 2A UPITNIK O FISKALNOJ ODGOVORNOSTI 2016.

Prilog 3 Plan otklanjanja slabosti i nepravilnosti

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.-1

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.-2

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.-3

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.-4

FINANCIJSKA IZVJEŠĆA 31.12.2017.-5

FINANCIJSKI PLAN ZA 2017. I PROJEKCIJA ZA 2017.-2019.-OPĆI DIO

FINANCIJSKI PLAN ZA 2017 I PROJEKCIJA ZA 2017.-2019.-PLAN PRIHODA

FINANCIJSKI PLAN ZA 2017 I PROJEKCIJA ZA 2017.-2019.-PLAN RASHODA

2016:

Financijsko izvješće škole za 2016.godinu – 1. stranica

Financijsko izvješće škole za 2016.godinu – 2.stranica

Financijski izvještaj škole za 2016.godinu – 3.stranica

Financijski izvještaj škole za 2016.godinu – 4.stranica-Bilanca

Financijski izvještaj škole za 2016.godinu – 5.stranica

FINACIJSKI PLAN ZA 2016. GODINU

FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ ŠKOLE ZA 2015. GODINU